Masaże ciała
Masaż klasyczny

Masaż klasyczny nazywany jest inaczej masażem szwedzkim, co wiąże się z największym wkładem szwedzkiego lekarza w rozwój tej formy leczenia. Masaż klasyczny jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu fizjoterapii, a także odnowy biologicznej. W krótkim czasie przynosi bardzo dobre efekty terapeutyczne np. w terapii zaburzeń napięć mięśniowych oraz zespołów bólowych związanych z narządem ruchu. Może być wykonywany całościowo lub na poszczególne części ciała. Masaż klasyczny oferowany jest w większości ośrodków fizjoterapeutycznych, SPA, a także w coraz liczniejszych, prywatnych gabinetach oferujących między innymi tą formę masażu. Pacjenci bardzo chętnie korzystają z zabiegu. Jest on wykonywany na zlecenie lekarza przez przeszkolone osoby, które posiadają niezbędną wiedzę do przeprowadzenia tego rodzaju zabiegu.


Created by Driada-Day-Spa ©
cennik
Mazaż twarzy

Odpowiednio wykonany masaż twarzy pozytywnie działa na nasze samopoczucie. Dzięki niemu można się zrelaksować, rozluźniając mięśnie twarzy. Za pomocą odpowiednich ruchów można skutecznie poprawić krążenie, pobudzając także proces odprowadzania limfy. Masaż twarzy może również zniwelować widoczność zmarszczek oraz usunąć opuchliznę. Można go wykonywać razem z nakładaniem kremów czy maseczek. Warto podkreślić, że ważne jest dopasowanie tego typu specyfików do konkretnego rodzaju naszej cery.
PEELING CAŁEGO CIAŁA

Peeling pozwala na złuszczenie i oczyszczenie skóry, jednocześnie odprężając i relaksując nasze ciało. Gruboziarnisty peeling do ciała na bazie brązowego cukru z wyjątkowymi i naturalnymi składnikami aktywnymi:



Efekty zabiegu:

    Złuszczenie martwych komórek naskórak
    Poprawa krążenia i ujędrnienie skóry
    Instensywne wygładzenie
    Redukcja cellulitu
    przygotowanie skóry do intensywniejszego działania dalszych zabiegów
Witamy na stronie gabinetu kosmetycznego