Peeling kawitacyjny

Peeling poprawia znacznie wewnątrzkomórkowy metabolizm, aktywizuje enzymy oraz oczyszcza skórę z martwego naskórka i przyśpiesza krążenie krwi. Dzięki niemu skóra zostaje oczyszczona z bakterii i wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, które w głównej mierze odpowiadają za powstawanie trądziku. Jednocześnie w trakcie kawitacji usuwany jest nadmiar sebum z porów skórnych i mieszków włosowych - ułatwia to pozbycie się wągrów i zaskórników. Dzięki temu zabiegowi skóra staje się gładka, nawilżona i miękka.


Mezoterapia mikroigłowa

Terapia mikroigłowa to skuteczny zabieg bioodmładzający, poprawiający penetrację składników aktywnych oraz pobudzający w skórze naturalne procesy regeneracyjne.

Dzięki tworzeniu mikroskopijnej  wielkości nakłuć przy użyciu dermorollera. aktywowany zostaje proces gojenia się powstałych mikrouszkodzeń. Poprzez celowo wywołany miejscowy stan zapalny, w skórze uruchamiają się naturalne mechanizmy naprawcze, stymulujące proces produkcji kolagenu, a także naturalnych czynników wzrostu, kluczowych w terapii przeciwstarzeniowej. Powoduje to przebudowę struktury zarówno naskórka  jak i skóry właściwej. Dochodzi do zwiększenia ilości keranocytów w warstwach żywych naskórka, co przyczynia się do jego pogrubienia i wzmocnienia bariery ochronnej. W skórze właściwej dochodzi do indukcji produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek i bruzd, poprawa elastyczności  i jedności skóry, wygładzenie blizn, zniwelowanie rozszerzonych porów, wyrównanie kolorytu skóry oraz rozjaśnienie przebarwień.


Mikrodermabrazja

Mechaniczne ścieranie komórek warstwy rogowej naskórka zapewnia eliminację nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń posłonecznych skóry. Zabieg zwiększa przepuszczalność bariery skórnej ułatwiając wchłanianie substancji aktywnych zastosowanych w dalszej pielęgnacji. Mikrodermabrazja uelastycznia i regeneruje skórę, poprawia jej zdolności obronne, stymuluje krążenie a także produkcje włókien kolagenu i elastyny.

Sonoforeza

Sonoforeza to zabieg kosmetyczny, który wykorzystuje fale dźwiękowe niesłyszalne dla człowieka, wprowadzając w głębokie partie skóry substancje dobierane według indywidualnych potrzeb pacjentów.
Sonoforeza przyspiesza wnikanie odżywczych substancji w głąb skóry za pomocą ultradźwięków. Owe ultradźwięki intensywnie wytwarzają ciepło, które wnika w głąb skóry rozluźniając tym samym mięśnie. Wszystko odbywa się przy jednoczesnym delikatnym masażu pobudzającym krążenie i odprężającym organizm. Po dokładnym oczyszczeniu skóry nakłada się na nią ampułkę zawierającą specjalne substancje. Następnie do skóry przykłada się głowicę emitującą fale dźwiękowe, dzięki którym zwiększa się poziom przenikania substancji odżywczych w głąb skóry. Dlatego też zabieg sonoforezy jest doskonałym dopełnieniem innych zabiegów.
Sonoforeza nazywana jest także masażem ultradźwiękowym i jest bardzo skuteczna, jednak ma kilka przeciwwskazań , na które warto zwrócić uwagę.
Zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.

Created by Driada-Day-Spa ©
cennik
Witamy na stronie gabinetu kosmetycznego