Manicure


Jest zabiegiem pielęgnacyjnym który obejmuje opiłowanie paznokci w celu nadania im odpowiedniej długości oraz kształtu, odsunięcie lub wycięcie skórek oraz pomalowanie paznokci.

W zależności od wykonania wymienionych czynności wyróżnia się:

MANICURE BIOLOGICZNY - bez wycięcia skórek

MANICURE CĄŻKOWY- z wycięciem skórek

MANICURE Z POMALOWANIEM KLASYCZNYM

MANICURE Z POMALOWANIEM FRENCH



Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to połączenie klasycznego lakieru z żelem UV. Manicure hybrydowy jest elastyczny i cienki jak lakier, wygląda naturalnie a jego połysk nie ulega zmatowieniu. Trwałość manicure hybrydowego to około 2 tygodnie.


Pedicure



Na zdrowie i urodę stóp składa się wiele czynników. Aby stopy pozostały w dobrej kondycji należy o nie dbać nie tylko w okresie letnim ale przez cały rok.

Pedicure jest zabiegiem pielęgnacyjno-leczniczym stóp polegającym na usunięciu nadmiernie zrogowaciałego naskórka głownie z części podeszwowej stopy oraz wyprofilowaniu i skróceniu paznokci a także na oczyszczeniu wału okołopaznokciowego. Dodatkowo paznokcie można pomalować zarówno klasycznym lakierem jak i lakierem hybrydowym.


Zabieg parafinowy

Zabieg parafinowy może być wykonany zarówno na dłonie jak i na stopy. Parafina posiada właściwości silnie natłuszczające i choć sama w sobie nie nawilża, po aplikacji tworzy na skórze warstwę ochronną , która zatrzymuje w niej wilgoć. Zaletą parafiny jest również długie utrzymywanie ciepła w wyniku którego pory skóry poszerzają się, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w środkach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej. Skóra po zabiegu jest miękka, nawilżona oraz intensywnie odżywiona. Dodatkowo rozgrzewające właściwości parafiny usprawniają krążenie, rozluźniają mięśnie i łagodzą bóle stawów.


Manicure japoński

Właściwości manicure japońskiego pozwolą pomóc osobom mającym problem z kruchymi paznokciami i ich nierówną powierzchnią. Pomagają osobom, które próbowały innych metod, ale bezskutecznie. Produkt jest przeznaczony zarówno dla pań i panów, ponieważ w żaden sposób nie farbuje płytki paznokcia, tylko nadaje jej blask i wyjątkowo zdrowy wygląd. płytka paznokciowa po zabiegu jest naturalnie gładka i lśniąca bez używania lakierów lub odżywek, zapobieganie łamliwości, kruchości i rozdwajaniu się płytki paznokciowej, zawarte w preparacie do manicure japońskiego witaminy A, E, H, prowitamina B5, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza martwego wzmacniają płytkę paznokcia, pobudzenie krążenia krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy, a co najważniejsze zapobiega łuszczeniu.

Pielęgnacja stóp i dłoni.

Created by Driada-Day-Spa ©
cennik
Witamy na stronie gabinetu kosmetycznego