Created by Driada-Day-Spa ©

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą ONE by ONE.


Przedstawiamy profesjonalną metodę przedłużania rzęs zwaną semipermanentną, polegającą na przyklejaniu 1 rzęsy syntetycznej do 1 rzęsy naturalnej, co pozwala przedłużyć, zagęścić i pogrubić naturalne rzęsy. Dzięki tej metodzie rzęsy wyglądają i zachowują się jak naturalne. Przyklejane rzęsy występują w różnych długościach, kolorach, grubościach oraz stopniu podkręcenia.

Rzęsy Noble Lashes na których pracujemy wykonane są z jedwabiu z domieszką najwyższej jakości włókna syntetycznego, zapewniając rzęsom idealną gładkość - nawet pod mikroskopem. Dzięki uzyskanej elastyczności raz zaaplikowane rzęsy nie zmieniają kształtu.

Naturalne rzęsy mają swój indywidualny cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadną wraz z rzęsami syntetycznymi. Doklejane rzęsy nie obciążają rzęs naturalnych. Po upływie 2 do 4 tygodni około jedna trzecia rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i to bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy też nie, proces ten nie ulega zmianie. Przyklejone rzęsy wytrzymują więc z reguły kilka tygodni. Aby utrzymać zadowalający efekt odpowiedniej gęstości przedłużonych rzęs zaleca się regularne ich uzupełnianie. W naszym salonie po wykonaniu pierwszego zabiegu przedłużania rzęs, uzupełnienie po upływie pierwszego tygodnia jest gratis.W każdej chwili w razie potrzeby przyklejone rzęsy możemy w gabinecie usunąć przy użyciu specjalnego zmywacza. Zabieg ten trwa krótko i nie powinno się usuwać rzęs samemu, ponieważ można uszkodzić lub wyrwać naturalne rzęsy.


Henna brwi i rzęs.

Farbowanie brwi i rzęs ma na celu kształtowanie rysów twarzy, ich korektę oraz przykrycie siwizny. Henna pozwala również ukryć braki brwi oraz podkreślić kolor rzęs.Podkręcanie naturalnych rzęs- trwała.


Zabieg trwałej ondulacji rzęs polega na trwałym kształtowaniu (podkręceniu) naturalnych rzęs przy użyciu profesjonalnych preparatów. Na przyklejone do specjalnego wałeczka rzęsy górnej powieki nanosi się całkowicie bezpieczne dla oczu żele: pierwszy z nich zmienia strukturę i otwiera łuski rzęs, drugi żel zamyka strukturę rzęs w nowym kształcie.

Po zabiegu rzęsy nie wymagają specjalnego traktowania, ponieważ substancje odżywcze znajdują się w żelach. Na podkręcone rzęsy tuż po zabiegu można nałożyć hennę, która przyciemni i podkreśli ich nowy wygląd.Makijaż ....
OPRAWA OCZU
cennik
Witamy na stronie gabinetu kosmetycznego